Aan het laden...
Een moment a.u.b.

De keuze is aan jou

Van Krakau tot Seoul

vanaf

134*

*excl. € 29,90 boekingskosten.

Vliegtickets

Vlucht & Hotel

Hotels

Autoverhuur

Transfers

Over Lot Polish Airlines
Aanbiedingen
Bestemmingen
Check-in & bagage

Vlieg voordelig met Lot Polish Airlines

*Vanaf-prijzen op retourbasis, incl. belastingen en toeslagen, excl. € 29,90 boekingskosten.

Vlieg naar prachtige bestemmingen met LOT Polish Airlines

Met LOT Polish Airlines vlieg je voordelig naar prachtige bestemmingen. Bezoek een van de oudste steden in Europa, Kiev of ontdek het indrukwekkende Peking! Van Krakau to Seoul, bij LOT Polish Airlines heb je genoeg keus.

Oekraïne

Kiev

195*
vanaf

China

Beijing

489*
vanaf

Polen

Gdansk

148*
vanaf

Zuid-Korea

Seoul

479*
vanaf

Polen

Krakau

134*
vanaf

Klantenservice
Vliegwinkel.nl
Thema's
Volg Vliegwinkel.nl